Tu podaj tekst alternatywny

Nazywam sie Agata Kołacińska. Jestem psychologiem klinicznym. Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie Łódzkim, a następnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem certyfikowanym interwentem kryzysowym oraz terapeutą grupowym. Od 10 lat prowadzę własny gabinet psychologiczny w Kaliszu. Pracuję z osobami dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą.

Zajmuję się przede wszystkim pomocą dla osób doświadczających szeroko rozumianych kryzysów życiowych, cierpiących na depresję, obniżony nastrój, lęki, fobie, nerwice, problemy interpersonalne. Pomagam dzieciom i młodzieży w kryzysach rozwojowych, adolescencyjnych, zaburzeniach zachowania, trudnościach emocjonalnych.

Jako dyplomowany psycholog sportu, pracuję również ze sportowcami, zarówno na szczeblu amatorskim, jak i zawodowym. W gabinecie prowadzę dodatkowo terapię biofeedback, skierowaną do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Swoją wiedzę i doświadczenie nieustannie poszerzam poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Psychologia jest moją wielką miłością i pasją, dzięki temu wykonuję swój zawód z ogromną radością i czerpię z niego dużo życiowej satysfakcji.

Tu podaj tekst alternatywny